Panasonic NNFC2004388
Type of Luminaire : High Bay Special Environment
Set Model No : NNFC2004388
Type of Light Source LED
Power Input : 200W
System Lumen Output : 28000 lm
System Efficacy : 140 lm/W
Power Voltage : 220-240V
Power Factor : 0.9
Lifetime : 50000H(L70)
CCT : 4000K
CRI : 80
Input Frequency : 50/60Hz
Dimming : non-Dimmable
Beam Angle : 110deg.
IP Rating : 65
Ambient Temperature : -40 - 60°C
Dimensions : 345mmx182mm
Weight : 3.2 kg
Body : ADC(Black)
Download
Produk Lainnya
NNP19940031
Panasonic NNP19940031
Type of Luminaire : Standard Floodlight (Pro) A Series
Set Model No : NNP19940031
Type of Light Source : LED
Power Input : 120W
System Lumen Output : 15600 lm
Power Voltage : 110-240V
Lifetime : 50000H(L70)
CCT : 5000K
CRI : 70
Input Frequency : 50/60Hz
Dimming : non-Dimmable
Glare Cut Angle : 60deg.
Beam Angle : 60deg.
IP Rating : 65
Ambient Temperature : -40 - 50°C
Dimensions : 304mmx310mmx296mm
Body : ADC
miniature circuit breaker  iK60N  3P  6 A  C curve
Schneider miniature circuit breaker - iK60N - 3P - 6 A - C curve
This Acti9 iK60N product is a low voltage miniature circuit breaker (MCB). It is a 3P circuit breaker with 3 protected poles and 6A In rated current and C tripping curve. The rated short circuit breaking capacity goes up to 6000A at 400VAC conforming to EN/IEC 60898-1 standard and at conforming to standard. This product is compliant with EN/IEC 60898-1 standard. This miniature circuit breaker protects circuit against short circuit and overload current. It has a double clip for dismounting with comb busbar in place. It has an electrical endurance going up to 10000 cycles and a mechanical endurance going up to 20000 cycles. The Ue operational voltage is 400VAC. The Ui rated insulation voltage is 440VAC. The Uimp rated impulse withstand voltage is 4kV. The operating frequency is 50Hz or 60Hz. It can be mounted on DIN rail for modular installation. Its width is 6 pitches of 9mm. The product colour is white (RAL9003). The dimensions are (W) 54mm x (H) 85mm x (D) 78.5mm. The weight is 300g. It has an IP20 degree of protection. It becomes IP40 once in modular enclosure according to IEC/EN 60529 standard. The operating temperature is -25°C to 60°C. The storage temperature is -40°C to 85°C.
NYS12717LD2031
Panasonic NYS12717LD2031
Set Model No : NYS12717LD2031
Power Input : 707W
CRI : 70
Glare Cut Angle : 77deg.
Beam Angle : 27deg.
Ambient Temperature : -20 - 35°C
Dimensions : 487mmx537mmx720mm
Body : ADC
Miniature circuit breaker Domae 3P 6 A C Curve 6000 A
Schneider Miniature circuit breaker, Domae, 3P, 6 A, C Curve, 6000 A