Panasonic NYV20103BE1A
Type of Luminaire : High Efficacy/Standard High Bay
Set Model No : NYV20103BE1A
Type of Light Source LED
Power Input : 175W
System Lumen Output : 25000 lm
System Efficacy : 143 lm/W
Power Voltage : 220-240V
Power Factor : 0.95
Lifetime : 50000H(L70)
CCT : 4000K
CRI : 80
Input Frequency : 50/60Hz
Dimming : non-Dimmable
Beam Angle : 60deg.
IP Rating : 65
Ambient Temperature : -30 - 50°C
Surge Protection : 10kVA
Dimensions : 320mmx172mm
Weight : 3.9 kg
Body : ADC(Black)
Download
Products Lainnya
NYS12837LD2031
Panasonic NYS12837LD2031
Type of Luminaire : Standard Floodlight (Pro) A Series
Set Model No : NYS12837LD2031
Type of Light Source : LED
Power Input : 803W
System Lumen Output : 12000 lm
Power Voltage : 200-242V
Lifetime : 40000H(L70)
CCT : 5000K
CRI : 70
Input Frequency : 50/60Hz
Dimming : non-Dimmable
Glare Cut Angle : 64deg.
Beam Angle : 75deg.
IP Rating : 65
Ambient Temperature : -20 - 35°C
Dimensions : 487mmx537mmx720mm
Body : ADC
Masterpact NT external power supply module input voltage 200 V AC to 240 V AC 5060 Hz output voltage 24 V DC output current 1 A
Schneider Masterpact NT external power supply module, input voltage 200 V AC to 240 V AC 50/60 Hz, output voltage 24 V DC, output current 1 A
NSP11760LR
Panasonic NSP11760LR
Type of Luminaire : Smart Street Light
Set Model No : NSP10460LR
Power Input : 60W
System Efficacy : 150 lm/W
CRI : 70
Glare Cut Angle : 32deg.
Beam Angle : 117deg.
IP Rating : 66
Ambient Temperature : 5 - 40°C
Dimensions : 625mmx1944mmx269mm
Body : ADC & Aluminium Extrution
ACB 3200A 3P 66kA
Siemens ACB 3200A 3P 66kA